viherseinä

Häirintäyhdyshenkilöiden yhteystiedot

KOEn häirintäyhdyshenkilöt tukevat, auttavat, neuvovat ja ohjaavat mikäli olet kokenut tai todistanut häirintää ja haluat ilmoittaa tai kysyä siitä. Häirintäyhdyshenkilöitä sitoo vaitiolovelvollisuus, eivätkä he lähde toteuttamaan mitään toimenpiteitä ilman suostumusta.

Copy of DSC08509.jpg
Sonja Huhtiranta
Edunvalvonnan ja vaikuttamisen asiantuntija
Lappeenranta

sonja.huhtiranta@koe.fi
DSC01678_edited.jpg
Eila Koskinen
Palveluiden asiantuntija
Lahti

eila.koskinen@koe.fi
KOE_HK-7.jpg
Juho Timperi
Opiskelijan ohjauksen asiantuntija
Lappeenranta

juho.timperi@koe.fi
DSC04241_edited.jpg
Miranda Manner
Hallituksen puheenjohtaja (Opiskelija)
Lappeenranta

miranda.manner@koe.fi
DSC08880.jpg
Reetta Tienari
Opiskelijaelämätiimi
(Opiskelija)
Lahti

reetta.tienari@koe.fi
DSC01723_edited_edited.jpg
Niklas Tommola
Edunvalvontatiimi
(Opiskelija)
Lahti

niklas.tommola@koe.fi