top of page
IMG_0366.HEIC

Hallituksen yhteystiedot

KOEn hallitukseen voit olla yhteydessä missä tahansa opiskelijakuntaa koskevissa asioissa. Jokaisella hallituslaisella on oma vastuualue, mutta jos et ole varma keneen olla yhteydessä voit laittaa viestiä puheenjohtajalle, joka tarvittaessa välittää viestin eteenpäin oikealle henkilölle. Ota rohkeasti yhteyttä! Kerromme myös mielellämme lisää KOEn toiminnasta.

KuvaHennaSuhonen2024 (1)_edited.jpg
Henna Suhonen
Hallituksen puheenjohtaja

henna.suhonen@koe.fi
050 502 0634
DSC05690.jpg
Janina Levänen
Kampuspuheenjohtaja Lappeenranta

janina.levanen@koe.fi
045 787 06701
Kerkko Nieminen
Väliaikainen Kampuspuheenjohtaja Lahti

kerkko.nieminen@koe.fi
045 783 09955
DSC06197.jpg
Vivian Tiihonen
Edunvalvontatiimi
Hyvinvointi & asuminen

vivian.tiihonen@koe.fi
DSC06216.jpg
Jere Kujansuu
Edunvalvontatiimi
Koulutuksen laatu


jere.kujansuu@koe.fi
KuvaAnttiVirta2024(2).jpg
Antti Virta
Edunvalvontatiimi
Vaikuttaminen

antti.virta@koe.fi
KuvaOonaSjoblom2024.jpg
Oona Sjöblom
Edunvalvontatiimi
Edunvalvonnan viestintä

oona.sjoblom@koe.fi
DSC05925-Edit_edited.jpg
Pinja Nykänen
Opiskelijan ohjaus -tiimi
Kansainvälisyys Lahti

pinja.nykanen@koe.fi

045 121 0202
KuvaTaruMinkkinen2024.jpg
Taru Minkkinen
Opiskelijan ohjaus -tiimi
Tutorvastaava Lahti

taru.minkkinen@koe.fi
KuvaKristinaHeimonen2024(2).jpg
Kristina Heimonen
Opiskelijan ohjaus -tiimi
Kansainvälisyys Lappeenranta

kristina.heimonen@koe.fi
KuvaJoonaEkholm2024.jpg
Joona Ekholm
Opiskelijan ohjaus -tiimi
Tutorvasta
ava Lappeenranta

joona.ekholm@koe.fi
KuvaSamuliLiukko2024.jpg
Samuli Liukko
Opiskelijaelämätiimi
Tapahtumat

samuli.liukko@koe.fi
KuvaIidaMehtäläinen2024.jpg
Iida Mehtäläinen
Opiskelijaelämätiimi
Hyvinvointi ja liikunta

iida.mehtalainen@koe.fi
bottom of page