IMG_0366.HEIC

Hallituksen yhteystiedot

KOEn hallitukseen voit olla yhteydessä missä tahansa opiskelijakuntaa koskevissa asioissa. Jokaisella hallituslaisella on oma vastuualue, mutta jos et ole varma keneen olla yhteydessä voit laittaa viestiä puheenjohtajalle, joka tarvittaessa välittää viestin eteenpäin oikealle henkilölle. Ota rohkeasti yhteyttä! Kerromme myös mielellämme lisää KOEn toiminnasta.

DSC04241_edited.jpg
Miranda Manner
Hallituksen puheenjohtaja
Edunvalvontatiimi

miranda.manner@koe.fi
045 263 1815
DSC01700_edited.jpg
Iida heino
Kampuspuheenjohtaja Lahti
Tutorvastaava Lahti

Opiskelijan ohjaus -tiimi

iida.heino@koe.fi
KOE_HK-3_edited.jpg
Milla Muhonen
Kampuspuheenjohtaja Lappeenranta
Opiskelijan ohjaus -tiimi

milla.muhonen@koe.fi
DSC08637_edited.jpg
Jenny Hieto
Edunvalvontatiimi
Sosiaalipolitiikka

jenny.hieto@koe.fi
KOE_HK-4_edited.jpg
Ilona Onnila-Ranta
Edunvalvontatiimi
Koulutuspolitiikka

ilona.onnila-ranta@koe.fi
DSC01723_edited_edited.jpg
Niklas Tommola
Edunvalvontatiimi
Kuntapolitiikka

niklas.tommola@koe.fi
DSC01712_edited.jpg
Pia Hentunen
Opiskelijaelämätiimi
Hyvinvointi- ja liikuntavastaava

pia.hentunen@koe.fi
DSC05319.jpg
Anna Salonen
Opiskelijaelämätiimi
Tapahtumavastaava Lahti

anna.salonen@koe.fi
DSC01788_edited.jpg
Mitri Laine
Opiskelijaelämätiimi
Tapahtumavastaava Lappeenranta

mitri.laine@koe.fi
DSC01758_edited.jpg
Linnea Varamäki
Opiskelijan ohjaus -tiimi
Kansainvälisyysvastaava

linnea.varamaki@koe.fi
DSC08880.jpg
Reetta Tienari
Opiskelijaelämätiimi
Lahti

reetta.tienari@koe.fi
KOE_HK-6_edited.jpg
Anna Kurvinen
Opiskelijan ohjaus -tiimi
Tutorvastaava Lappeenranta

anna.kurvinen@koe.fi
DSC01743_edited.jpg
Annika Hasu
Hallituksen varajäsen
Lahti

annika.hasu@koe.fi